ArtisCollage.pl

Projektant

Opis stanowiska:

  • Udział w projektowaniu kartek okolicznościowych i innych produktów ozdobnych
  • Udział w przygotowaniu i wdrażaniu nowych projektów
  • Tworzenie ilustracji
  • Przygotowywanie materiałów do druku
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych i reklamowych
  • Inne prace graficzne

Wymagamy:

  • Wiedzy z zakresu projektowania graficznego oraz typografii
  • Zaawansowanej znajomości Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • Kreatywności i zdolności plastycznych
  • Efektywności, komunikatywności, umiejętności pracy projektowej i pracy w grupie
  • Samodzielności, terminowości i dobrej organizacji czasu pracy
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania i dbałości o szczegóły
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zagadnień i oprogramowania z zakresu DTP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę na stanowisku pozwalającym wykazać się kreatywnością i inicjatywą
  • Pracę przy bardzo ciekawych projektach
  • Pracę w twórczym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełny etat (w pierwszej fazie na okres próbny lub staż)

List motywacyjny oraz CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: pracaartiscollage.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).