ArtisCollage.pl

Konfekcjoner  (konfekcja karnetów i torebek)

Opis stanowiska:

  • Wytwarzanie karnetów okolicznościowych i torebek na prezenty z powierzonych materiałów na podstawie każdorazowo przekazywanzch wzorów. Praca polega na łączeniu ze sobą poszczególnych elementów (karnet, aplikacje, komponenty, wstążki, etc.)
  • Wytwarzanie kokardek różnej wielkości
  • Pakowanie (woreczki, koperty)
  • Konieczność osobistego odbioru poszczególnych elementów, montaż w domu oraz dostarczenie wytworzonych, gotowych karnetów do siedziby zleceniodawcy.
  • Stanowisko pozwalające na dużą samodzielność i organizację pracy własnej, w zależności od umiejętności może być traktowane jako praca dodatkowa (dodatkowe źródło dochodu) lub przy zaangażowniu i dobrych zdolnościach manualnych jako główne źródło dochodu

Wymagania:

  • Preferowane miejsce zamieszkania w pobliżu Uchylska (powiat wodzisławski)
  • Uczciwość
  • Rzetelność
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i wytrwałość
  • Dobry wzrok
  • Zmysł estetyczny (bezwzględnie konieczna schludność prac)
  • Zdolności manualne
  • Systematyczność
  • Umiejętność posługiwania się pistoletem do kleju, nożycami

Oferujemy:

  • Umowę o dzieło
  • Comiesięczny system rozliczeń
  • Szkolenia wstępne, instruktażowe
  • Współpracę z niedużą, ale dobrze zorganizowaną i rozwijającą się firmą, w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Styczność z budzącym pozytywne odczucia asortymentem

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. +48/ 32 453 06 72
lub mailowy na adres anna.janecka@artiscollage.pl z dopiskiem w treści maila
"praca chałupnicza".

List motywacyjny oraz CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: praca@ArtisCollage.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).