ArtisCollage.pl
Dzięki dużemu doświadczeniu wynikającemu z wieloletniej PSG obecności na rynku postrzegani jesteśmy jako niezawodny partner handlowy, szybko i elastycznie reagujący na potrzeby, sugestie i oczekiwania naszych Klientów.

PM

Oferowane przez nas produkty znajdują uznanie nie tylko w Polsce. Profesjonalizm od wstępnego etapu projektowania, poprzez produkcję i dystrybucję pozwala nam bez obaw konkurować na rynkach europejskich. Niepowtarzalne wzory wyróżnia najwyższa jakość wykonania oraz wysoki poziom edytorski. Stale z sukcesem szukamy innowacyjnych rozwiązań, a nasze kolekcje wyróżniają się na rynku ponadprzeciętnym wdziękiem, dopracowanym w szczegółach wzornictwem oraz wyjątkowym charakterem, który określa hasło przewodnie:

"piękno i emocje"

PG

Proponowany przez nas asortyment stanowi oryginalną i osobistą formę przekazu wyrażającego serdeczne relacje międzyludzkie. Jednym takim gestem można wyrazić ogrom uczuć, dlatego ta forma przekazu pozytywnych emocji to

więcej niż kartka!

PE

W swojej ofercie posiadamy karnety o zróżnicowanej tematyce dla każdej grupy wiekowej, na prawie wszystkie możliwe okazje w ciągu całego roku oraz dodatkowo - kolekcje świąteczne. Proponujemy także zestaw ciekawych torebek upominkowych. Różnorodność wzorów i rozmiarów, doskonała jakość wykonania, gwarancja wysokiej trwałości czyni je niezmiernie atrakcyjnymi opakowaniami, podkreślającymi wyjątkowość każdego prezentu.

Auta

Dysponujemy rozległą siecią dystrybucji i możliwością współpracy z klientami w formie bezpośredniej oraz wysyłkowej. Chętnie przedstawimy Państwu nasze możliwości w siedzibie Waszej lub naszej firmy. Priorytetem dla nas jest satysfakcja i zadowolenie Klienta.

Zapraszamy do współpracy!